Uwieść kobietę swoją zaradnością

Choć współczesne kobiety są samodzielne i nie potrzebują na okrągło wsparcia ze strony mężczyzny, to i tak wciąż szukają partnerów zaradnych. Mężczyzn godnych zaufania i niezawodnych w trudnych sytuacjach. Paniom na tym zależy, więc panowie szukający damskiego towarzystwa powinni jak najszybciej się usamodzielnić. I pokazać, na co ich stać.

Mieć swoją prywatną przestrzeń

Uwodzenie kobiet  nie sprowadza się do posiadania własnego mieszkania, ale jest dzięki niemu znacznie prostsze. Otóż wśród znienawidzonych przez kobiet męskich cech, bycie maminsynkiem należy do tych z kategorii największego zła. Kobiety szukają mężczyzny, który sam potrafi o siebie zadbać. Jeżeli w wieku trzydziestu lat pranie wciąż robi mu mama, raczej nie ma on większych szans na znalezienie fajnej kobiety. Cóż może ją bowiem przyciągnąć do takiego faceta?

No może smaczny domowy obiad u rodziców, ale to i szybko się znudzi. Własna przestrzeń daje natomiast więcej swobody, pozwala się rozluźnić, a fakt że mężczyzna potrafi utrzymać się sam pociąga kobiety. Pokazuje im bowiem, że ma przysłowiową głowę na karku. Dlatego warto się usamodzielnić i zrobić to jak najszybciej. Wymówki w stylu opłacalności mieszkania z rodzicami się zwyczajnie nie sprawdzają. Dorosły człowiek powinien radzić sobie sam albo uczciwie przyznać, że podoba mu się korzystanie z wsparcia rodziców i nie zamierza z tego rezygnować.

Mieć własne zdanie

Kolejną niezbyt lubianą przez kobiety cechą mężczyzn jest uleganie presji otoczenia. Zwłaszcza koledzy mają tu z reguły wiele do powiedzenia, co partnerkom, choćby potencjalnym, niezbyt się podoba. Nawet bardzo młode panie instynktownie ciągnie do mężczyzn, którzy mają własne zdanie i nie obawiają się go wypowiedzieć. Z wiekiem ta męska cecha jest coraz bardziej poszukiwana, ponieważ starsze kobiety rozumieją już, jak ważny jest charakter. Odgrywa on o wiele większą rolę niż chociażby wygląd. Jeżeli facet na co dzień jest w porządku, ale kiedy widzi znajomych, zmienia się nie do poznania, chyba nie warto z nim być.

Takiego zdania jest wiele kobiet, bez względu na wiek czy pochodzenie. Zwłaszcza jeżeli pod wpływem kolegów zdarza mu się spożywać za dużo alkoholu, być agresywnym czy przejawiać inne destrukcyjne zachowania. Swoje zdanie to cecha pożądana praktycznie u każdego, przydaje się bowiem w pracy, a także w życiu prywatnym. Łatwiej się z nim żyje, ponieważ człowiek zna swoją wartość, wierzy w siebie i umie walczyć o swoje prawa. Jednocześnie łatwiej ma także partner bądź partnerka takiej osoby. Dzieli bowiem życie z kimś, kto ma przysłowiowy kręgosłup. Jeżeli zatem od jakiegoś czasu szuka się bezowocnie swojej drugiej połówki, warto przyjrzeć się swojemu zachowaniu.

Być może to właśnie ono odstrasza potencjalnych partnerów. Wiele osób, także dorosłych i poważnych mężczyzn, woli jednak zamiast tego pomstować na świat i płeć przeciwną. Gdzieś w głębi przeczuwają, że to w nich tkwi problem, ale zamiast się z nim zmierzyć, deprecjonują innych ludzi, obniżając ich wartość. To jednak do niczego nie prowadzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *